Vonkajšie krby

Nadčasové krby
značky RB73
ručne vyrábané v Holandsku
Stiahnite si brožúru

Vonkajšie krby RB73

Spoločnosť PSK Invest s.r.o. ako exkluzívny zástupca značiek RB73 a RENY© pre Slovenskú republiku vám prináša tieto štýlové a nadčasové produkty z CorTen ocele, ktoré sú ručne a s láskou vyrábané profesionálmi. Užite si krásne momenty s rodinou či priateľmi počas celého roka. Prenosné krby dodajú vašej terase špeciálnu atmosféru a príjemné teplo pre chvíle plné pohody. Krby majú presklené dvierka, ktoré chránia vašu terasu pred iskrami, popolom či dymom. Korózii odolná oceľ dodáva krbom pevnosť a dlhú životnosť. Proces patinovania je iný pre každý kus, takže každý vyrobený krb je jedinečný. Ako sa vraví v Škandinávii, “Niet terasy bez ohňa ..............”

RB73

Krb Quaruba L

Model QUARUBA L je so svojou výškou 85 cm bez komína a váhou 110 kg bez mobilnej platformy veľkostne najmenším z radu QUARUBA. Je to robustný oceľový krb v industriálnom štýle tvare kocky určený pre vonkajšie použitie vyrobený z 3mm CorTen ocele.

RB73

Krb Quaruba XL

Quaruba XL je so svojou výškou 95 cm bez komína a váhou 115 kg bez mobilnej platformy veľkostne prostredným modelom z radu QUARUBA. Je to robustný oceľový krb v industriálnom štýle tvare kocky určený pre vonkajšie použitie vyrobený z 3mm CorTen ocele.

RB73

Krb Quaruba XXL

Model XXL je so svojou výškou 105 cm bez komína a váhou 120 kg bez mobilnej platformy veľkostne najväčším modelom z radu QUARUBA. Je to robustný oceľový krb v industriálnom štýle tvare kocky určený pre vonkajšie použitie vyrobený z 3mm CorTen ocele.

RB73

Krb Piquia

Model PIQUIA je kompaktný oceľový krb v industriálnom štýle. Má pozinkovanú oceľovú kľučku dverí a nerezové zaisťovacie skrutky, ktoré skvelo kontrastujú s jeho rustikálnym vzhľadom. S týmto krbom si vytvoríte z Vašej terasy útulné miesto plné tepla.

RB73

Krb Bijuga

BIJUGA je robustný oceľový krb v industriálnom štýle. Má priznané všetky spoje a skrutky, čo skvelo dopĺňa jeho rustikálny vzhľad. Výrazný nadčasový dizajn od holandského dizajnového štúdia Rene Knip kombinuje úzke línie a povrchy s priemyselnými akcentmi.

Ohniská

Glammfire

Pozrite si aj našu ponuku luxusných ohnísk značky Glammfire.

Grily

Artiss, Artola...

Pozrite si aj našu ponuku štýlových grilov Artiss, Artola a Glammfire.