Vonkajšie krby

Luxusné ohniská
značky GLAMMFIRE
prebuďte srdce Vášho domova
POZRI VIAC

Luxusné ohniská GLAMMFIRE a RB73

Vdýchnite vašej záhrade dušu. Ohnisko je vždy miestom, pri ktorom sa môže stretnúť celá rodina či priatelia a a kde si môžete vychutnávať vzájomnú spoločnosť. Luxusné ohniská značky GLAMMFIRE a štýlové ohniská značky RB73 sú dizajnové ohniská vyrábané iba s tých najkvalitnejších materiálov. S dôrazom na zachovanie vysokej funkčnosti ponúkajú vysokú mieru elegancie a luxusu, ktorý určite oceníte.

Glammfire

Ohnisko Stravaganza

Ohnisko Stravaganza je oceľový kvet s ohnivým srdcom. Extravagancia na seba vzala podobu ohniska aby vám priniesla potešenie, intenzitu zážitkov a slobodu. Ten pravý životný štýl.

Glammfire

Ohnisko Cosmo 13

Slnko a hviezdy inšpirovali tvar ohniska Cosmo 13. Originálna konštrukcia imitujúca lúče svetla vyniká v každom momente, či už sa ohnisko používa, alebo v kombinácii so sklenenou vrchnou doskou slúži ako elegantný stolík.

Glammfire

Ohnisko Zarzuela

Robustné betónové ohnisko Zarzuela spĺňa všetky parametre moderného a štýlového ohniska. Jeho čisté línie a nadčasový tvar Vás lákajú sadnúť si na originálne lakované oceľové lavice a vychutnávať si život.

Glammfire

Ohnisko Circus

Ohnisko Circus Vás pozýva užívať si život s potešením z vlastnej záhrady. Súčasťou ohniska sú pohodlné sedadlá potiahnuté špeciálnou látkou odolávajúcou poveternostným vplyvom, ktoré je možné elegantne zložiť k ohnisku samotnému.

Glammfire

Ohnisko Operetta

Malé a kompaktné. Ohnisko Operetta sa medzi ostatnými určite nestratí. Vyniká dizajnom, je súčasne diskrétne a robustné, elegantné a jednoduché.

Glammfire

Ohnisko Vaudeville

Ohnisko Vaudeville v sebe spája vlastnosti, vďaka ktorým ho ihneď rozpoznáte. Futuristické, robustné, svojim jedinečným vzhľadom pritiahne všetky pohľady.

Glammfire

Ohnisko Mime

Priame línie v dokonalom spojení s oblými líniami vytvárajú skutočnú symbiózu, ktorá vás nabáda vychutnávať si život.

Glammfire

Ohnisko Solace

Pre milovníkov čistých a jednoduchých línií je určené ohnisko Solace, vyrobené z kvalitnej CorTen ocele, ktoré vynikne kamkoľvek ho umiestnite.

RB73

Ohnisko Lotus

Vonkajšie ohnisko LOTUS navrhol slávny holandský dizajnér Roderick Vos. Vos hľadá svoju inšpiráciu v prírode, čo sa prejavilo aj na tomto návrhu. LOTUS vyniká jednoduchosťou a eleganciou tvarov.

Grily

Artiss, Artola...

Pozrite si aj našu ponuku štýlových grilov Artiss, Artola a Glammfire.

Krby

RB73

Pozrite si aj našu ponuku nadčasových vonkajších krbov značky RB73.