Vonkajšie krby

Elegantné grily ARTISS,
štýlové grily ARTOLA
a luxusné grily GLAMMFIRE
zmeňte grilovanie na zážitok
Stiahnite si brožúru

Elegantné grily ARTISS, štýlové grily ARTOLA a luxusné grily GLAMMFIRE

Zmeňte grilovanie na zážitok. ARTISS je značka mimoriadnych grilov určených na vonkajšie grilovanie a varenie so špeciálnym dizajnom, moderným, krásnym vzhľadom a estetikou, ako aj funkčnými riešeniami. ARTISS vám dáva možnosť grilovať čokoľvek chcete po celý rok na čerstvom vzduchu. Modulárny koncept fiQ značky ARTOLA poskytuje širokú škálu vymeniteľných a doplnkových produktov, kvalitného vybavenia, nástrojov a príslušenstva, ktoré vám umožňujú konfigurovať fiQ podľa vášho vkusu. Grily GLAMMFIRE sú dizajnovou špičkou v tomto segmente. Spájajú v sebe luxusný vzhľad, kvalitné materiály a vysokú funkčnosť. Prajete si zabaviť rodinu a priateľov na záhrade? Alebo si iba chcete vychutnať príjemný večer na vašej terase? Grily z našej ponuky sa vám prispôsobia a vytvoria atmosféru, v ktorej vy a vaši hostia zabudnete na svoje každodenné starosti a vychutnáte si čas strávený spolu. Bonusom budú chutné dobroty, ktoré vám pomôžu pripraviť.

Artiss

Grily Artiss radu G

Grily radu G sú luxusné dizajnové grily pre náročných, ktoré prinášajú úžasný kulinársky zážitok a dvíhajú umenie varenia a grilovania na novú úroveň. Nie je to len grilovanie, je to filozofia grilovania.

Artola

Grily Artola radu fiQ

Modulárny koncept fiQ značky ARTOLA poskytuje širokú škálu vymeniteľných a doplnkových produktov, kvalitného vybavenia, nástrojov a príslušenstva, ktoré vám umožňujú konfigurovať fiQ podľa vášho vkusu.

Glammfire

Grily Glammfire

Grily GLAMMFIRE sú dizajnovou špičkou v tomto segmente. Spájajú v sebe luxusný vzhľad, kvalitné materiály a vysokú funkčnosť.

Ohniská

Glammfire

Pozrite si aj našu ponuku luxusných ohnísk značky Glammfire.

Krby

RB73

Pozrite si aj našu ponuku štýlových vonkajších krbov značky RB73.