Vonkajšie krby

Štýlové grily
značky ARTOLA
zmeňte grilovanie na zážitok
Stiahnite si brožúru

Štýlové grily ARTOLA

Zmeňte grilovanie na zážitok. Prinášame vám revolúciu v grilovaní. Modulárny koncept fiQ značky ARTOLA poskytuje širokú škálu vymeniteľných a doplnkových produktov, kvalitného vybavenia, nástrojov a príslušenstva, ktoré vám umožňujú konfigurovať fiQ podľa vášho vkusu. fiQ je vyrobený z CorTen ocele, ktorá je pokrytá umelo vytvorenou hrdzavou patinou, ale je dostupný aj v striekanej čiernej farbe. Prajete si zabaviť rodinu a priateľov na záhrade? Alebo si iba chcete vychutnať príjemný večer na vašej terase? Grily z našej ponuky sa vám prispôsobia a vytvoria atmosféru, v ktorej vy a vaši hostia zabudnete na svoje každodenné starosti a vychutnáte si čas strávený spolu. Bonusom budú chutné dobroty, ktoré vám pomôžu pripraviť.

Artola

Gril fiQ S

fiQ S priemerom Ø 45 cm dokáže obslúžiť 1 až 4 ľudí a nezaberie na vašej terase či záhrade veľa miesta. Tento model je štandardne vybavený pevnou mriežkou a a podstavcom S a je prispôsobený na akýkoľvek povrch vďaka izolovanému podstavcu.

Artola

Gril fiQ M

fiQ M je svojou veľkosťou a priemerom Ø 69 cm ideálnym grilom pre väčšie i menšie rodiny. Je vhodný pre obslúženie 1 až 8 ľudí s možnosťou výberu dvoch druhov podstavcov a širokou paletou voliteľného príslušenstva.

Artola

Gril fiQ L

fiQ L je svojou veľkosťou a priemerom Ø 88,5 cm ideálnym grilom pre väčšie párty, ale aj pre ľudí, pre ktorých je grilovanie životným štýlom. fiQ nie je len gril, je to aj ohnisko, pri ktorom si viete len tak posedieť a vychutnávať atmosféru.

Artola

Gril fiQ XL

fiQ XL je svojou veľkosťou a priemerom Ø 104,1 cm vhodným pomocníkom nie len pre domácich grilmajstrov ale aj pre profesionálov v reštauráciách či cateringových spoločnostiach . Je vhodný pre obslúženie 1 až 35 ľudí.

Artola

Gril fiQ L Hospitality

fiQ L je svojou veľkosťou a priemerom Ø 88,5 cm ideálnym grilom pre väčšie párty, ale aj pre ľudí, pre ktorých je grilovanie životným štýlom. Je vhodný pre obslúženie 1 až 20 ľudí. Séria Hospitality obsahuje širokú paletu voliteľného príslušenstva.

Artola

Gril fiQ XL Hospitality

fiQ XL Hospitality je svojou veľkosťou a priemerom Ø 104,1 cm vhodným pomocníkom nie len pre domácich grilmajstrov ale aj pre profesionálov. Obsahuje širokú paletu voliteľného príslušenstva a je vhodná pre obslúženie 1 až 35 ľudí.

Artiss

Grily Artiss

Pozrite si aj našu ponuku elegantných grilov značky Artiss.

Glammfire

Grily Glammfire

Pozrite si aj našu ponuku luxusných grilov značky Glammfire.