Vonkajšie krby

Nadčasové krby
značky RB73
ručne vyrábané v Holandsku
POZRI VIAC
Štýlové grily značiek
ARTISS, ARTOLA a GLAMMFIRE
zmeňte grilovanie na zážitok
POZRI VIAC
Luxusné ohniská
značky GLAMMFIRE
prebuďte srdce Vášho domova
POZRI VIAC

Ako sa vraví v Škandinávii, “Niet terasy bez ohňa …………..”

OBJAVTE ČARO DREVA.

Čo dokáže urobiť príjemnejšiu večernú atmosféru ako pukot dreva a mihotanie sa plameňov v krbe na vašej terase? Čo dokáže viac spájať ľudí ako spoločné posedenie pri príjemne hrejúcom ohnisku? Čo dokáže prekonať jemne zaúdenú chuť jedál pripravovaných na kvalitnom dreve?

Spoločnosť PSK Invest s.r.o. prináša na slovenský trh nadčasové ručne vyrábané krby na drevo z CorTen ocele značky RB73 , štýlové grily z CorTen ocele značkiek ARTISS a ARTOLA a luxusné ohniská z CorTen ocele značky GLAMMFIRE

KONTAKTNÝ FORMULÁR+421 905 645 222

Vyberte si z našej ponuky štýlových vonkajších krbov, luxusných ohnísk, elegantných grilov a praktických doplnkov.

VONKAJŠIE KRBY RB73

RUČNE VYROBENÉ V HOLANDSKU

RB73 vyrába výnimočné dizajnové krby, ktoré kombinujú moderný industriálny vzhľad s vysokou funkčnosťou. Vďaka mobilným verziám už viac nebudete viazaný na konkrétny priestor. Príjemné posedenie pri krbe si viete vychutnať kdekoľvek na vašej terase či záhrade. Užite si krásne momenty s rodinou či priateľmi počas celého roka.

ZOBRAZIŤ

ŠTÝLOVÉ GRILY ARTISS, ARTOLA a GLAMMFIRE

ZMEŇTE GRILOVANIE NA ZÁŽITOK

ARTISS je značka mimoriadnych grilov určených na vonkajšie grilovanie a varenie so špeciálnym dizajnom, moderným, krásnym vzhľadom a estetikou, ako aj funkčnými riešeniami. Modulárny koncept fiQ značky ARTOLA poskytuje širokú škálu vymeniteľných a doplnkových produktov, kvalitného vybavenia, nástrojov a príslušenstva, ktoré vám umožňujú konfigurovať fiQ podľa vášho vkusu. Grily GLAMMFIRE sú dizajnovou špičkou v tomto segmente. Spájajú v sebe luxusný vzhľad, kvalitné materiály a vysokú funkčnosť.

ZOBRAZIŤ

LUXUSNÉ OHNISKÁ GLAMMFIRE A RB73

VDÝCHNU VAŠEJ ZÁHRADE DUŠU

Vdýchnite vašej záhrade dušu. Ohnisko je vždy miestom, pri ktorom sa môže stretnúť celá rodina či priatelia a a kde si môžete vychutnávať vzájomnú spoločnosť. Luxusné ohniská značky GLAMMFIRE a štýlové ohniská značky RB73 sú dizajnové ohniská vyrábané iba s tých najkvalitnejších materiálov. S dôrazom na zachovanie vysokej funkčnosti ponúkajú vysokú mieru elegancie a luxusu, ktorý určite oceníte.

ZOBRAZIŤ

Vyberte si aj z našej ponuky doplnkových služieb, ktoré Vám pomôžu ešte viac umocniť zážitok z našich produktov.

3D NÁVRHY

Všetky naše produkty Vám zakomponujeme do už existujúcich priestorov alebo Vám navrhneme terasu, ohnisko so sedením či zimnú záhradu podľa Vašich požiadaviek.

PREDAJ DREVA

Pre vaše krby, ohniská a grily ponúkame na predaj suché kvalitné ukladané palivové drevo rezané na cca 30 cm klátiky. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

PRENÁJOM GRILOV

Ponúkame na prenájom grily Fiq XL Hospitality pre hotely, reštaurácie, eventové agentúry, cateringové spoločnosti či na súkromné akcie. Pre viac informácií nás kontaktujte.

Využite aj služby našich partnerov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *